Evrensel Müzik


Evrensel Müzik ve Sanat Merkezi, Gaziantep'te ilk olarak 1990 yılında kurulmuştur. Yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyim ile kalitesinden ödün vermeyen Evrensel Müzik ve Sanat Merkezi, 2014 yılı itibariyle yenilenerek daha güçlü bir Müzik firması haline gelmiştir.

Gaziantep'in İbrahimli bölgesinde 650m2 alan üzerinde 4 katlı  mütevazi yapısıyla marka haline gelen Evrensel Müzik ve Sanat Merkezi, tüm enstrüman satışları, müzik - enstrüman eğitimi ile geniş ve ferah dersliklerinde sizlerin hizmetindedir.

Ayrıca yüzlerce enstrüman çeşidi ve kiralık stüdyolar ile de profesyonellerin gözdesi olmuştur.

Vizyonumuz    

Evrensel Müzik ve Sanat Merkezinde; her yaştan ve her düzeyde bireye özel; ihtiyaçları ve beğenileri ölçüsünde, müzik eğitimi verilmektedir. Sanat eğitimlerimiz, kişiye özel programlar şeklinde olup, seviyenize uygun biçimde zaman kaybına yol açmayacak bir müfredat takip edilerek yapılır. 

Derslerimiz çoğunlukla birebir ders biçiminde işlenip, her öğrencimiz için müzik eğitimi gelişim dosyaları tutulmaktadır. Amacımız; kişinin hayatında kalıcı ve olumlu yönde etkiler bırakıp ,sosyal yönden gelişimlerini sağlamaktır.

Konservatuarlar, Eğitim Fakülteleri, Güzel Sanatlar Fakülteleri, Güzel Sanatlar Liseleri sınavlarına girecek öğrenciler için; her alanda özel olarak hazırlanmış eğitim programlarımız mevcuttur. Zira burada ihtiyaç özel uğraş değil, hayatınıza vereceğiniz yöndür ve en az sizin kadar buna önem vermekteyiz.

Evrensel Müzik ve Sanat Merkezinde yapılan çalışmaların yıl sonu konser ve gösterileri yapılmaktadır.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!